Život bez bariér na Černé louce

Zveme Vás na setkání na zajímavé výstavě v Ostravě!

Jak aktivně trávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete na výstavě Život bez bariér, zaměřené na seniory a osoby s handicapem. Cílem výstavy je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života, integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti.

Pátý ročník výstavy Život bez bariér se koná ve dnech 14. – 16. 10. 2016 na Výstavišti Černá louka Ostrava. Najdete zde pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy bydlení, vozidel, možnosti trávení volného času a cestování.

Svůj stánek zde bude mít také Ottobock jako tradiční partner pro hendikepované. Nabídneme k prohlédnutí i k vyzkoušení naše tradičně kvalitní vozíky i pomůcky pro děti a třeba i u kávy poradíme s výběrem pomůcky, její úpravou či s čímkoli si budete přát.

Vstupné

Dospělí 70,- Kč
Důchodci, studenti, děti, ZTP 50,- Kč
Hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) 20,- Kč
Platí VIP karta 2016

 

Center map
Traffic
Kolem
Transit