Všechno jde, i když jinak!

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, klub Auxilium pořádá 11. května sportovní den pro osoby s handicapem a jejich rodiny „Všechno jde, i když jinak“. Přijeďte si zasoutěžit do bezbariérového sportovního areálu v Janové u Vsetína.

Akce začíná v 10 hodin slavnostním zahájením. Následovat bude 1. valašský turnaj družstev v boccie, od 13 hodin zápas florbalu na elektrických vozících EWH Rejnoci Zlín versus tým sportovců bez handicapu a ukázky sportů vhodných pro osoby s tělesným postižením – cyklistika (FTK APA Olomouc, AZUP BIKE Uherský Brod – tříkolky pro dospělé, lehokola, dětská odrážedla), sálové sporty a atletika (Atletický klub Olomouc).

Bohatý doprovodný program

V rámci doprovodného programu, který začne od 11 hodin, si můžete zacvičit zumbu, děti mohou dovádět ve skákacím hradu, zahrajete si paintball, vyzkoušíte si ovládání modelů letadel, vařit se bude skvělý guláš apod. V podvečer vystoupí držitelé Ceny Akademie populární hudby Anděl 2009 Žamboši. A pokud bude počasí přát, od 18 hodin se můžete i s celou rodinou vydat k nebi v horkovzdušném balónu…

Vstupné je 50 Kč na osobu, pro celou rodinu 150 Kč. Občerstvení je samozřejmě zajištěno.

Zdroj: Klub Auxilium