Spokojený uživatel

hermanVolf_spokojenyUzivatelJe to právě týden, co mi u dveří zazvonil zvonek a za dveřmi stál sympatický člověk s trikem, na kterém byl nápis Otto Bock. Nestál tam jen tak. Tlačil před sebou nový vozík Voyager Evo.

Příběh tohoto vozíku, o který se opíral, ale začal asi o 14 dní dříve, když mě ten samý sympaťák navštívil v centru Paraple, aby mi vozík, který jsem si vybral, představil a zaměřil tak, abych byl maximálně spokojený.

Říkal jsem si. Já sedím na vozíku již 10 let, a tak si ho dokážu snad vybrat sám. Přesto jsem si nechal poradit, změřit se a pak už netrpělivě čekal, až přijde ten den.

Jak o tom zpětně přemýšlím, jsem velice rád, že jsem se nechal pořádně změřit a vytvořit si vozík podle mých parametrů. Je to totiž velice důležité.

Píšu až po týdnu proto, abych mohl zhodnotit nejen výrobek samotný, ale i firmu, která ho nabízí. Když říkám firmu, mám na mysli lidi, kteří ji tvoří, a kteří ji zastupují.

Po týdnu používání tohoto vozíku jsem velice příjemně překvapen. Je lehký, velmi jednoduchý, při jízdě se na něm jede velice klidně i po nerovné cestě, ve větších rychlostech se ukazuje výhoda pevného rámu, je tedy dostatečně tuhý, přední kola nekmitají, ale skvěle drží směr a reagují na pohyby vozíčkáře přesně a klidně.

Protože mi byl vozík opravdu dobře zaměřen, nemám problémy při jízdě ani v centru města, kde je jízda místy velmi obtížná.

Rád bych shrnul jednoduše mou zkušenost s firmou, lidmi a vozíkem Voyager Evo.

Všechny tyto části, ze kterých se skládá Otto Bock, spolu tvoří skvělou symbiózu, na kterou se mohu spolehnout. Od prvního kontaktu, výběru a doporučení typu vozíku, zaměření, přes výrobu, dodání a předání hotového výrobku.

Protože jsem byl tak spokojený, neváhal jsem a doplnil vozík o antidekubitní sedák Terra Flair Otto Bock. Sedák, který mě zaujal svou vynikající stabilita při aktivitách a přesedání, spojením speciální pěny a vložky ROHO.

Tento článek vychází z mého pocitu spokojenosti a přístupu fajn a milých lidí. Děkuji všem za skvělý přístup a čas, který mi věnovali.

Heřman Volf

← Zpět na stránku Voyager Evo