Veletrhy už se nám nevyplácejí

Medical Fair Brno 2011.

Možná patříte k těm, kdo se s námi rádi potkávali na veletrzích a výstavách, kde si kdokoli mohl prohlédnout i vyzkoušet naše produkty. Nebo jste o tom třeba slyšeli. A teď se mezi lidmi šíří zpráva, že Ottobock nebude 14.-17.5. 2013 prezentovat na výstavě REHAPROTEX (Medical Fair) v Brně. A možná Vás tedy napadá, že pokud je to pravda, je to škoda.

Pravda to je. Ale je to opravdu škoda?

Zamyslete se s námi:
Pokud jste v poslední době na nějakých veletrzích byli, nešlo si nevšimnout, že zájem lidí o výstavy v oblasti kompenzačních pomůcek klesá. Je to tím, že lidé raději volí levnější a jednodušší cestu k tomu, co chtějí vidět. S rozvojem elektronických médií a internetu je vyhledání informací stále snazší a dostupnější. Firmy se dají navštívit virtuálně, produkty na internetu si můžete prohlédnout ze všech stran se všemi možnými informacemi. Stojí to méně času, energie i peněz, než dojet na výstaviště – zvláště pokud to máte z domova daleko.

Pomyslíte-li si, že celkové náklady na naši prezentaci na poslední výstavě byly 436.661,- Kč (ano, přes čtyři sta tisíc), jistě nám dáte za pravdu, že se takové prostředky dají využít smysluplněji. A my chceme jít právě touto cestou.

Naše pomůcky a novinky si stále můžete fyzicky vyzkoušet, a to jednodušším způsobem – nemusíte jezdit Vy za námi, protože my jednoduše přijedeme k Vám domů se vším, o co byste mohl mít zájem. Stačí nás oslovit (například kliknutím sem).

Také jsme rozšířili počet míst, kam jezdíme pořádat prezentační a servisní dny (viz zde), dokonce jsme zřídili i stálé servisní centrum v Hrabyni.

Podporujeme vzdělávací akce pro odbornou i laickou veřejnost, jako například spinální konference, kde se s námi a s našimi produkty také můžete setkat. Podporujeme sport hendikepovaných, jako například stolní tenis vozíčkářů, Adrenalin bez bariér a podobně. Podporujeme i vznik nových kvalitních sociálních a rehabilitačních zařízení, jako například nedávno vzniklé Centrum Hájek.

Tak co myslíte – není lepší věnovat se těmto aktivitám, než se zúčastňovat nákladných akcí, kam za námi přijde hrstka lidí, kteří nás navíc většinou už dobře znají?

My si myslíme, že tato cesta je určitě lepší.

Těšíme se proto na shledání při nějakém servisním dnu, na sportovní akci, nebo i u vás doma!

Váš tým Ottobock

 
 • Zdenka Šebelíková

  Považuji prezentaci fy Otto Bock na výstavě v Brně za důležitou jak pro samotnou firmu tak pro klienty stávající i budoucí, aby byli informováni o nových produktech a byly zodpovězeny veškeré jejich dotazy. To jim nesmírně pomůže mít přehled a usnadní výběr pomůcek, které potřebují. Přes e-mail nebo vaší návštěvu doma, klienti nikdy nebudou mít tak ucelenou představu o vašich produktech jako z výstavy…

 • ros.

  konečně účelně vynaložené peníze na jednotlivé projektry!!!

 • jana

  to je od vás moc fajn..

 • Renata

  jsem ráda, že uvažujete takto rozumně !