Ukažte, jak fandíte svému paralympijskému týmu, a vyhrajte 20MP fotoaparát!

Ottobock podporuje paralympioniky už od roku 1988. Letos je v Soči 28 protetiků, ortotiků a techniků z 11 zemí světa a 4 svářeči, pracující v dílně na ploše 300 m2, kde najdete 11 tisíc náhradních dílů…

Samsung NX300: rozlišení 20,3 MP / snímá až 8,6 fotek za sekundu / WiFi připojení pro okamžité sdílení.

Ale Ottobock chce také vidět, jak fanoušci podporují svoje týmy! Můžete tak vyhrát luxusní fotoaparát Samsung NX300 nebo sadu paralympijských odznaků!

Vyfoťte se, připište krátký komentář (max. 50 slov), sdílejte na facebooku na stránce Passion for Paralympics a sbírejte „laijky“ od svých kamarádů a rodinných příslušníků. Vytvořte jedinečnou fotku nejzanícenějších paralympijských fanoušků – foťte se třeba od hlavy až k patě v barvách svého týmu nebo jak fandíte doma u televize či jak skandujete přímo v Soči… Nejlepší tři fotky vybere porota Ottobock a vítěz získá skvělý fotoaparát!

Sada oficiálních paralympijských odznaků pěti posledních zimních her (Lillehammer, Nagano, Slat Lake City, Torino, Vancouver) a odznaky Ottobock Soči 2014..Nezapomínejte také zůstat ve spojení se stránkou Passion for Paralympics na facebooku. Budeme sdílet fotky, videa a příspěvky a budeme nabízet pohledy do zákulisí paralympijských her.

Soutěž trvá do konce paralympiády. Ze tří fotek, které budou mít na facebooku nejvíc „lajků“, vybere 17. března porota nejlepší fotku a vítěz dostane fotoaparát Samsung NX300. Další dva pak získají výběr odznaků ze Soči 2014 a předchozích paralympijských her.

Do soutěže se můžete přihlásit kliknutím sem.
Pro ty, kdo moc neumí anglicky, máme zde screenshot s překladem přihlašovací stránky:

soutěž paralympiáda