Sledge hokejisté se svlékli a ukázali svaly i kuráž

SPORT MAGAZÍN | Jejich tělo je citlivé téma. Přesto svlékli dresy a ukázali široká ramena, mohutný hrudník, vypracované paže i nápaditá tetování. Sledge hokejisté Jiří Berger, Michal Geier a Zdeněk Krupička zbořili bariéry, když se přidali k elitním českým sportovcům, kteří pózovali odhalení pro páteční Sport Magazín.

Sledge hokejisté Michal Geier, Zdeněk Krupička a Jiří Berger ukázali široká ramena, mohutný hrudník, vypracované paže i nápaditá tetování. • Foto:Barbora Reichová (Sport)

Kuráž a životní nadhled. Přesně tyto vlastnosti zdobí trojici reprezentačních sledge hokejistů, jenž svolili k netradičnímu focení na téma Kult těla. I přes hendikep, s nímž se musí vyrovnat, předvedli, že mají výbornou kondici a poctivě na sobě pracují.

„Jelikož se o sebe snažím pečovat, tak se nestydím. Citlivé téma to ale je. Někomu chybí končetina, další z nás jsou třeba přeražení vysoko nad pasem a chybí jim břišní svalstvo,“ popisuje Michal Geier, jenž se stejně jako kolegové představí v březnu na paralympiádě v Soči. Už nyní ale pro páteční Sport magazín ukázali skvělou formu.

Fotografie sledge hokejistů najdete v pátečním Sport Magazínu.

Článek převzat ze stránek www.isport.blesk.cz