Přihlaste se na Job Fair bez bariér 2013

Konto Bariéry letos pořádá čtvrtý ročník úspěšného veletrhu pracovních příležitostí Job Fair bez bariér 2013. Nabízí ideální platformu pro přímý kontakt zaměstnavatelů s uchazeči o práci a přinášíme možnost, jak lépe porozumět potřebám zaměstnavatelů i lidem se zdravotním handicapem. Očekáváme více než 150 účastníků – zájemců o zaměstnání a minimálně 15 zástupců firem z řad zaměstnavatelů.

Hlavním cílem veletrhu je uplatnění lidí s handicapem na otevřeném trhu práce. Stejně tak chceme poukázat na to, že zaměstnávaní osob se zdravotním postižením je stále víc aktuální téma, ve kterém máme ještě hodně co dohánět, i když se mu začíná otevírat stále více českých firem.

Zájemci o práci budou mít po celý den možnost obeznámit se s firmami, které nabízí pracovní uplatnění osobám se zdravotním postižením, získat informace o volných pracovních pozicích a dalších aktivitách firem. Přímo na místě si můžou promluvit s jejich HR zástupci, anebo využít služby odborných poradců a nechat si poradit kam směrovat svou kariéru.

Zaměstnavatelům zprostředkujeme praktické zkušenosti a specifika z oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

V případě zájmu o účast na veletrhu se můžete registrovat zde

 

VŠE – Rajská budova, náměstí W. Churchilla 4, Praha:

Center map
Traffic
Kolem
Transit