Servis

  • Poskytujeme servis do domu. Nemusíte cestovat s porouchaným vozíkem na nějaké servisní místo, náš servisní technik přijede za vámi domů.
  • Nenecháme vás bez vozíku. Když se vozík porouchá tak, že se nedá používat, buď vám ho technik opraví na místě, nebo vám zapůjčíme náhradní pomůcku na dobu opravy. Také vás nenecháme čekat na opravu do doby, než bude schválen poukaz, zajistíme opravu ihned. Poukaz na opravu může předepsat i obvodní lékař a rychlost přípravy kalkulace této opravy můžeme ovlivnit i my komunikací s revizním technikem.
  • Pořádáme servisní dny. V různých rehabilitačních zařízeních a domech pro hendikepované se pořádají servisní dny, kam můžete dojet a technici vám zdarma například dotáhnou šroubky u vozíku, zkontrolují pomůcku, zkontrolují nebo dohustí pneumatiky, změní případně nastavení vozíku či opraví to, co nevyžaduje náhradní díly. Podobné možnosti jsou i na mnohých prezentačních akcích.
  • Běžný servis si můžete dělat sami (nebo se svým asistentem). Namazat osičky a klouby, čistit náboje předních koleček, dohušťovat pneumatiky na předepsaný tlak 6-10 atm – to vše jistě buď zvládnete sami, nebo někdo z Vašeho blízkého okolí.

Kontakty na naše servisní pracovníky najdete zde