Obnovení prodeje mechanických a elektrických vozíků Ottobock v ČR

Vážení zákazníci,

před časem jsme Vás informovali o záměru společnosti Otto Bock ČR s.r.o. postupně ukončit činnost divize Mobility Solutions (výdej a prodej invalidních vozíků, polohovacích zařízení a kočárků pro hendikepované) v České republice.

Tato zpráva vyvolala ze strany Vás, našich zákazníků, neuvěřitelně silný a pro nás velmi povzbuzující zájem o to, aby společnost Otto Bock ČR s.r.o. v tomto segmentu v rámci České republiky působila i nadále. Zvláště v oblasti dětského programu se k nám z Vaší strany dostávalo obrovské množství žádostí o pokračování v této činnosti a to jak ze strany dobročinných spolků a různých přispěvovatelů na zdravotní péči v ČR, tak i ze strany jednotlivců.

V posledních týdnech probíhala velmi intenzivní interní jednání o možnosti zachování našich služeb v tomto segmentu, jejichž výsledkem bylo rozhodnutí o pokračování činnosti divize Mobility Solutions v České republice v plném rozsahu.

Dovolte, abychom Vás tímto informovali, že opět plně obnovujeme veškerou činnost v dané oblasti a jsme připraveni ještě více zkvalitňovat naše služby.

Dovolte nám rovněž, abychom Vám tímto všem poděkovali za váš obrovský zájem o naše služby a podporu, kterou nám tím vyjadřujete. Vaše podpora je pro nás velmi cenná a motivuje nás k dalšímu rozvoji.

Věříme, že nezklameme Vaši důvěru a i nadále si budeme zasluhovat Vaši přízeň.

S pozdravem

Ing. Václav Svrček
jednatel společnosti Otto Bock ČR s.r.o.

 
 • Edibara Pérez Baronová

  Jsem rovněž moc ráda, že firma Otto Bock zůstává na českém trhu!
  Vždy jsem byla moc spokojená jak s jednáním lidí z této firmy, tak s veškerými jejich výrobky, které jsem vlastnila či vlastním.
  A na speciálně upravený avantgarde vozík, na ten nedám dopustit :o)

  • Ottobock

   Dobrý den, paní Baronová, moc děkujeme za vyjádřenou podporu a spokojenost s naším Avantgardem. Přejeme krásné letní dny:-)

 • Jana Procházková

  I když jsem zatím nevyužila služeb této firmy, mám je v záloze. Nechci zbytečně obtěžovat, bohužel jsem nevěděla o jejich existenci, když se mi stal úraz a bez vozíku jsem se už nemohla obejít. Nejdříve jsem měla půjčený od Charity , samozřejmě za 400 měsíčně, a zoufale pátrala, jak se k němu dostanu – nejsem bohatá abych vzala peněženku a prostě si nějaký hned mohla koupit. Doktor mi ho nechtěl napsat…“když jste chodila, musíte chodit znova…nenapíšu, tečka.“ . Až na zásah pojišťovny byl ochotný mi nějaký napsat, ale hned uvedl „ale jen repas…“, protože to doma není bez bariér, nejdůležitější místnosti koupelna a WC úzké dveře, nakonec jsem našla na netu repasovaný malý vozík….který se mi postupně rozpadá, už ho mám 6 let. Z doktorů mám takovou fobii, že než bych zase šla dělat ze sebe žebráka, zase mne čeká hledání, kde bych si jej mohla znova koupit…třeba na splátky. Tak to je moje zkušenost, co se stane, když se člověk stane potřebným….Díky za existenci této firmy.

  • Ottobock

   Dobrý den, Jano, někdy opravdu není cesta k optimálnímu vozíku jednoduchá a její absolvování často stojí žadatele nemálo energie. Mnohdy jsme schopni pomoci, zkuste nám zavolat.

 • Klaudie Klučková

  Skutečně, díky bohu, této firmě vděčím za neskutečně odolný a skvělý, precizně a kvalitně dilensky zpracovany vyrobek, můj vozík – drahý ventus, který se pro mě postupně stal mým nejlepším přítelem, absolutně nepostradatelnou denní pomůckou. Jsem s ním maximálně spokojená. Pořídila jsem si ho navíc s minimálním doplatkem. Díky bohu že firma zůstává. Za vše děkuje Klaudie

  • Ottobock

   Dobrý den, Klaudie, jsme moc rádi, že jste s naším Ventusem takhle spokojená, a děkujeme za podporu:-)

 • Zbysek Landa

  už sem měl strach .-))) tak na jak dlouho to zase vidíte?

 • Renata Nožičková

  Díky Bohu…… jsem šťastná, že Otto Bock zůstává v ČR
  .. udělali mi vozík se všemi speciálními úpravami a jsem s touto firmou spokojená. Renata N.

  • Ottobock

   Dobrý den, Renato, moc děkujeme za pochvalu a přejeme krásné léto.