Nenechte si ujít stolní tenis na vozíku a kontrolu vozíku zdarma

Jaroslav Hadrava, vítěz Ottobock českého poháru 2014Ottobock český pohár ve stolním tenise vozíčkářů se blíží k letošnímu závěru. V sobotu 7. listopadu 2015 proběhne v Brně poslední akce této turnajové série a slavnostně budou vyhlášeni vítězové všech čtyř kategorií. Ale to až po celodenním sportovním boji, který byste si neměli nechat ujít. Kvalita zápasů je zaručena, protože na startovní listině se objeví i několik jmen českých paralympioniků.

Sportovní podívaná ale nemusí být jediným bonusem, který v Brně získáte. Na turnaji budou celý den i kolegové Radim Šojdr a Zdeněk Zbořil, kteří vám mohou zkontrolovat váš vozík, přizpůsobit jeho nastavení nebo provést základní servis. To vše samozřejmě zdarma. I pokud se poohlížíte po vozíku novém, rádi vám zodpoví vaše otázky a s výběrem pomohou.

Na závěr turnaje již tradičně vylosujeme z řad hráčů jednoho šťastlivce, který od nás získá certifikát na naše produkty v hodnotě 10.000,- Kč.

Přijeďte tedy do Brna, možná vás stolní tenis nadchne tak, že se příští rok zúčastníte už u hracího stolu:-)

Místo konání: Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice

 

 
 • Zdeněk Vybíral

  Gratuluji všem účastníkům. Sám jsem pinkponkářem a v 60 letech jsem opět začal hrát.

 • Hana Grygarova

  Kdo tam bude za ty paralympiky? Nebude tam David Drahonínský?

  • Ottobock

   David Drahonínský je naším výborným reprezentantem v lukostřelbě a na turnaji přítomen nebude, ale za stolní tenis se na turnaji ukáží například paralympionici Jiří Suchánek nebo Jaroslav Hadrava.

 • Hana Došková

  šla bych si zahrát ping-pong, ale jsem marod