Evička na vozíčku Avantgarde Teen 2

Evička
Evička ve vozíku Avantgarde Teen 2.

Máme od fy Ottobock šest pomůcek, protože máme obě děti postižené tělesně se středně těžkou formou mentální retardace. Popis by se týkal mladší dcery Evičky, která trpí DMO s triparetickou formou.

U Evičky je horší stabilita v sedu s oslabením v hrudní oblasti, kde po krátké době sezení padá na stranu. Evička používá na domácí sezení polohovací zařízení Mygo se stolkem, na kterém si hraje (hra rozvíjí myšlení a jemnou motoriku), pracuje a také na jídlo. Autosedačku Lars2 oceňuji ke kvalitní a bezpečné přepravě mezi domovem, lékařem a školou.

Vozíček Avantgarde Teen 2 máme nejkratší dobu a bez něho by si Evička nedovedla představit pohyb – aktivní pohyb a hlavně pohyb ve škole a takovou tu samostatnost a hlavně vidím další postup v rozvíjení veškeré motoriky a zlepšení stability hlubokého stabilizačního systému. 

Evička ve vozíku Avantgarde Teen 2.

Výše zmíněné pomůcky, které od Ottobock máme, jsou naprosto úžasné a ohromně pomáhají mým dcerám ke zlepšení postižení a nikdy bychom neměnily jinou firmu, jsme úplně spokojené a doporučujeme Vás, kde můžeme.